کسب رتبه 187 برترین شرکتهای ایران در رتبه بندی IMI-100 سازمان مدیریت صنعتی توسط پتروپالایش آکام

پتروپالایش آکام رتبه 187 در بین 500 شرکت برتر ایران را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروپالایش آکام، بیست و ششمین همایش شرکت های برتر ایران (IMI-100) روز دوشنبه 2 بهمن ماه 1402 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

جایگاه شرکت پتروپالایش آکام با ارتقا رتبه قابل توجه نسبت به سال گذشته ، به رتبه 187 بین 500 شرکت برتر و رتبه 64 (بدون احتساب هلدینگ ها) رسید.

سازمان مدیریت صنعتی، رتبه بندی شرکت های برتر ایران را با الهام از هدف سازمان برای فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه های اقتصادی کشور،فضای روشن تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارائه می دهد و به مدیران بنگاه های اقتصادی،سیاست گذاران و پژوهشگران کمک می کند تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس،ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

امسال نیز با ارزیابی به عمل آمده از شرکت ها براساس اطلاعات سال مالی 1401 ، این سازمان برای بیست و ششمین سال متوالی،شرکت های برتر ایران را معرفی کرده است که در این میان،شرکت ” شرکت پتروپالایش آکام” توانسه است با صعود و رشد سریع قابل توجه نسبت به سال گذشته، جایگاه 187 را در بین 500 شرکت برتر ایران و جایگاه 64 (بدون احتساب هلدینگ ها) از آن خود کند.

در پایان این همایش، لوح تقدیر توسط وزیر محترم صمت به مدیرعامل شرکت پتروپالایش آکام اهدا شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا